O blogu

Ćsiiiii… Zamknijcie oczy…

Wyobraźcie sobie królewskiego cukiernika szykującego tort na  wesele. W sali dębowy rzeźbiony stół, przykryty weneckimi koronkami a na nich ogromny, piętrowy tort, opływający rzeką aksamitnie kremowej bitej śmietany, każde piętro skrzętnie zdobione lukrowymi ornamentami… Zapada cisza, cukiernik wspina się po drabinie ku szczytowi i z precyzją upuszcza na ostatnie piętro soczyście czerwoną wisienkę. Wisienka upada. 
Idealnie! Kto wsłuchał się bardziej, usłyszał jak śmietana ugięła się pod nią z gracją baletnicy. TAK! Stylizacja idealnie wykończona, aż błyszczy!

Siemano!
Jesteśmy Mon i Andzjana, Andzjana i Mon (wieczne studenty :D).

Jak każda dziewczyna kochamy modę, ale dla nas w każdej stylizacji tą przysłowiową „wisienką na torcie” i idealnym domknięciem całości są… (tutaj dźwięk werbli) 
BUTY!!! Tak, zgadza się!

Z miłości do pasji zdecydowałyśmy się założyć bloga, by udostępniać wam informacje gdzie? co? jak? dlaczego? i z czego? :)
A zatem kochacie modę? Uwielbiacie buty? Interesuje was tylko jeden konkretny model? A może po prostu nudzicie się i macie ochotę poczytać coś, czego jeszcze nie było?  Trafiliście idealnie! 
Oprócz szczegółowych recenzji przewidujemy wywiady i relacje z różnych konwentów obuwniczych. A i na konkursik czasem znajdzie się miejsce :) 

Zachęcamy do  lektury :)

Zapraszamy też do odwiedzenia naszych profili: instagram, twitter, pinterest, facebook, google plus, youtube.

KEEP IN TOUCH!
A. & M.